Balık Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Balık burcu erkeği zor biridir ve romantik hayalperesttir. Oğlak kadınları akıllı, anlayışlı, sessiz, kurnaz ve gizemlidir. Her ikisi de aşk konusunda temkinlidir, ancak bir Balık burcu erkeği ve bir Oğlak kadını birbirlerine âşık olduklarında, bu kombinasyonda çok fazla sihir vardır ve genellikle ruh eşi olarak kabul edilirler. Oğlak burcu bir erkek ve bir kadın arasında uyumun nasıl geliştiğini size göstereceğiz.

Uyumluluk: Balık Erkeği ve Oğlak Kadını

Oğlak, dünya burçları arasında önemli bir yer tutar. Balık, uçucu bir su burcudur. Doğada toprak suyu tutar ve akışını yönlendirir ama su toprağı yumuşatır, besler ve şekillendirir. Su olmazsa toprak kavrulur ve çoraklaşır, toprak olmazsa su geçirmez. En iyi ihtimalle, Balık erkeği ve Oğlak kadını birbirini tamamlar ve gelişmek için birbirlerinin ihtiyaç duyduğu şeyi sağlar.

Oğlak kadınının sakin tavrı, becerikliliği ve azmi Balık erkeğini büyüleyecek. Balık burcu erkeklerinin sakin ve nazik yapıları Oğlak kadınlarını da cezbeder. Ancak Balık erkeği ne kadar tatlı ve kibar olsa da, romantik ilişkilerinin büyüsünün arkasındaki itici güç odur.

Uyumluluk: Balık Adam ve Aşık Oğlak Kadın

Balık erkekleri ve Oğlak kadınları zıt kutup özelliklerine sahiptir, ancak neredeyse her ilişkide birbirlerini desteklerler. İlişkilerinin en olumlu yönü, mizaçların benzersiz birleşimidir. Ama aşk söz konusu olduğunda, Balık erkeğinin şehvetli ve romantik doğası, Oğlak kadınının kalbini yumuşatan ve açan bir sihir yaratır.

Balık burcu erkekleri romantiktir ve Oğlak burcu kadınlarında romantizmi çağrıştırır. Sürekli şefkat göstererek ona sevgisini gösterir ve kendisini özel hissetmesini sağlar.

Oğlak kadını her şeyi olduğu gibi gören bir gerçekçidir, Balık erkeği ise genellikle olayları ve insanları olduğu gibi gören bir hayalperesttir. Oğlak kadını kendi gerçekliğinin kontrolünü ele geçirebilir, hayali olandan ayırabilir ve hayallerini gerçekleştirmenin en iyi yolunu planlamasına yardımcı olabilir. Ona koşullu olmayı öğretebilirsiniz.

Oğlak gerçekçidir ve Balık hayalperesttir ve farklı bakış açıları aralarında sorunlara neden olabilir ancak birbirlerine olan güçlü çekimleri nedeniyle bu sorunlar göz ardı edilebilir.

Dostluk

Balık erkeği ve Oğlak kadını, sessiz, nazik, özel ve benzer değerlere ve tutumlara sahip oldukları için kolayca en iyi arkadaş olurlar. Birbirlerini oldukları gibi kabul ederler ve arkadaşlığın gelişebileceği güvenli ve rahat bir alan yaratırlar. Cömerttirler ve birbirlerinden çok az şey talep ederek birbirlerini kabul ederler. Farklı şekillerde yaşıyoruz ama yeterince özgürlük ve anlayışla en iyi arkadaş olabiliriz.

Davranış

Balık erkeği ve Oğlak kadını aşkta dikkatlidir. Birbirlerine çekilirler, bu nedenle Balık erkeği bağlanmak istemez ve Oğlak kadını hata yapmak istemez. Balık burcu bir erkeğin arkadaşlık modundan çıkmak için romantik senaryolar bulması çok doğaldır.

Cinsel ilişki

Oğlak burcu kadını ile Balık burcu erkeğinin cinsel uyumu çok duygusal, büyülü ve açıklanamaz. Balık erkeği, Oğlak kadınını yatakta hayata döndürecek sihri yaratabilir. İlişkileri, aşklarının en yüksek ifadesidir. Empati, kendiliğindenlik, duygusallık ve kendimizi birbirimize kaptırmanın coşkulu duygusu var. Yatakta ve yatak dışında birbirinizin en iyi yanlarını ortaya çıkarırsınız ama iş sevişmeye gelince, ikisi birleşir ve bir olur.

Ömür boyu dostluk ve evlilik

Balık erkeği romantiktir ve evlilikle bitmez. Güçlü ve pratik bir Oğlak, bir kadınla geçirilen zamana değer verir ve ona asla sevgi dolu ilgi göstermez. Bu onu sadece şefkatli ve mutlu edecek ve gösterdiği sevginin karşılığını alacaktır.

Hayat arkadaşı olarak Balık burcu erkeği ve Oğlak kadını, birbirlerinin en iyi özelliklerinden yararlanan ve istikrar, güven ve duygusal heyecanın mükemmel birleşimini oluşturan sağlıklı bir yakınlığı paylaşan destekleyici bir bağa ve karşılıklı güvene sahiptir.

Ebeveyn olarak

Ebeveynler olarak, Balık babaları çocuklarını anlar, onlarla nasıl iletişim kuracaklarını bilir, her çocuğun neye ihtiyacı olduğunu sezgisel olarak bilir ve aynı zamanda hoşgörülüdür. Oğlak anneleri, çocuklarının hayatta başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlar, kurallar ve sınırlar koyarlar ve “en iyisini anne bilir” anne tipidirler.

Ebeveyn olduklarında çocuklarının tüm ihtiyaçları karşılanır. Sevgileri, şefkatleri, sebatları ve kuralları vardır. Balık baba ve Oğlak anne, duygusal olarak sağlıklı ve sorumlu yetişkinler olarak büyüyen çocuklar yetiştirme yeteneğine sahip harika bir ekiptir.aşılması gereken sorun

Bu çiftin görmezden gelmemesi gereken en büyük konu, Oğlak kadınının nazik, duyarlı, itaatkâr ve gerçeküstü Balık burcu erkeğinin sorumluluğunu üstlenme ve onunla ilgilenme konusundaki gücü, azmi ve istekliliğidir. Bu, birbirlerine aşırı bağımlı olmalarına yol açabilir. Potansiyel karşılıklı bağımlılık sorunları, ilişkinin başlarında birbirinden koparak, sınırlar koyarak ve doğal eğilimleri karşılıklı olarak anlayarak ele alınmalıdır.

Oğlak ve Balık ruh eşleridir

Ruh eşlerinin birkaç tanımı vardır. Oğlak ve Balık, ruh eşi tanımınız “türünün tek örneği” ise veya ilahi bir “birlik” duygunuz varsa, potansiyel ruh eşleridir. Oğlak ve Balıkların birbirlerine sunacakları çok şey var. Dünya grubu Oğlak kadını ve manevi Balık erkeği bir araya geldiğinde, ilişkileri gelişir ve sonsuza kadar bir mucize olarak kalır. Evet, Balık erkeği ve Oğlak kadını birbirlerine aşık olurlar. Bazen muhtemelen akraba ruhlar olduklarına inanırlar.

Astrolojik uyumluluk

Güneş, varlığınızın merkezidir ve doğum haritanızdaki en önemli yerlerden biridir, ancak astrolojik uyumluluğun sadece Güneş burcunuzla ilgili olmadığını hatırlamak her zaman akıllıca olacaktır. Aylarınız ve yükselen burçlarınız uyumlu olsun, aşk gezegeni Venüs veya tutku ve arzu gezegeni Mars. Bir kişinin doğum haritası karmaşıktır ve iki kişinin ilişkisi geliştiğinde iki kat daha karmaşık hale gelir. Bununla birlikte, iki burcun nasıl etkileşime girdiğini ve birbirlerine neler sunduklarını bilmek, herhangi bir ilişkinin dinamiklerini anlamak için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Yorum yapın